5 bezpiecznych rad, jak walczyć z zaburzeniami erekcji.

0
2553
niebieskie pigulki
niebieskie pigulki

Coraz więcej mężczyzn sięga po „niebieskie pigułki” w nadziei na rozwiązanie swoich problemów natury intymnej. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że tabletki to tylko zło konieczne, ostatnia deska ratunku, brzytwa dla tonącego. Możemy bowiem dzięki zmianom konkretnych zachowań naturalnie przywrócić sprawność naszemu jakże ważnemu narządowi. Małe kroki po zsumowaniu dają wielkie rezultaty. Zapoznaj się więc uważnie z treścią tego artykułu. Będziesz wiedział, co robić, by nie narażać się w przyszłości na wstydliwe sytuacje w sypialni, a także jak poradzić sobie z już obecnymi zaburzeniami erekcji.

arbuzy
arbuzy

Jedz arbuzy
Arbuz to wspaniały i smakowity owoc, a do tego ma właściwości wspomagające erekcję. Odpowiedzialna jest za to cytrulina- aminokwas występujący w arbuzie w dość wysokim stężeniu. Cytrulina po pewnym czasie podlega przemianom w argininę. Tę znajdziesz w wielu suplementach na erekcję. Arginina z kolei zwiększa w organizmie syntezę tlenku azotu. No2 jest gazem, który rozszerza żyły, a więc dzięki niemu krew może dotrzeć w odpowiednie miejsce. Penis jest zbudowany z ciał jamistych, które to właśnie wypełniają się krwią podczas erekcji. Odpowiednie zaopatrzenie twego przyjaciela w krew pozwoli mu funkcjonować bez zarzutu. Jeśli nie lubisz arbuzów, możesz kupić suplement z cytruliną, albo jeszcze lepiej, z argininą. Istotne jest, by suplementować jej dobrze wchłanialną formę, np. AAKG. No i oczywiście nie przekraczać dawek zalecanych.

wyspany inaczej
wyspany inaczej

Wysypiaj się
Podczas snu w naszym organizmie zachodzi szereg napraw i syntez hormonów. Niewyspany człowiek, nie dość, że jest niedostatecznie „naładowany” energią, nie może też liczyć na dostatecznie dobrą syntezę testosteronu czy hormonu wzrostu. Te dwa istotne dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu hormony naturalnie produkujesz głównie, kiedy smacznie chrapiesz, a więc pozbawianie się tej jednej czy dwóch godzin snu dziennie nie wychodzi ci na dobre. Każdemu może zdarzyć się raz na jakiś czas zarwanie nocy, co nie jest aż tak tragiczne, ale codziennego niewysypiania się nikt nie poleca. To testosteron czyni cię męskim i to jego niedobór może być winowajcą problemów ze wzwodem.

sport silownia
sport silownia

Zacznij ćwiczyć
Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Każdy chyba zna jego właściwości oczyszczające dla organizmu, poprawiające pracę narządów wewnętrznych, czy też spowalniające starzenie się. Ale czy wiedziałeś, że sport uczyni cię lepszym kochankiem? Tę niepodważalną zależność między aktywnym trybem życia na siłowni i byciem aktywnym w sypialni, naukowcy tłumaczą dwubiegunowym działaniem sportu na organizm mężczyzny. Pierwsze skrzypce gra tu rozszerzenie się naczyń krwionośnych. Podczas wysiłku twoje serce pompuje krew z ogromną siłą i bije nawet do 120 razy na sekundę. Jest to trening dla całego układu krwionośnego. Wytrenowane tętnice swobodniej przepuszczają przez siebie krew, a wytrenowane serce szybciej pompuje ją do miejsc docelowych, w tym do członka. Po drugie ćwiczenia zwiększają produkcję dwóch wcześniej omówionych hormonów. Dzięki temu nabierasz męskości. I ta męskość przekłada się potem na wyniki w łóżku. Zadaj sobie więc pytanie, czy nie warto, chociażby 3 razy w tygodniu pomachać przez godzinkę żeliwem na siłowni? Zyskasz dodatkowo efekt uboczny- ciało nabierze bardziej atrakcyjnych cech wyglądu, przez co twoja luba będzie czuła do ciebie większe pożądanie, a ty sam będziesz dwukrotnie pewniejszy siebie, także podczas zabawy w sypialni.

swanson daa 100 g
swanson daa 100 g

Sięgnij po suplement zawierający DAA
Kwas d-aspargininowy podnosi poziom testosteronu bez żadnego ryzyka dla zdrowia. Wielu wstrzykuje sobie końskie dawki syntetycznego „teścia” bądź sięga po tzw. prohormony, które niszczą ich wątrobę i rozregulowują pracę całego układu hormonalnego. Tobie nie potrzeba, nie wiadomo jakich dawek testosteronu. Jest spora szansa na to, że masz go odrobinę za mało, na przykład wskutek przeżywania jakiegoś stresu. Hormon stresu (kortyzol) i hormon męskości konkurują ze sobą, więc jeżeli twój organizm nie radzi sobie z dostatecznym tworzeniem tego drugiego, wspomóc go może DAA. Jeżeli nie jesteś pechowcem w jakiś sposób na niego uczulonym, serdecznie ci go polecam. Niektórych po kilku dniach stosowania DAA boli głowa, a więc zaleca się zaprzestanie suplementacji. U zdecydowanej większości DAA nie jest alergenem, nie jest toksyczne, ani nawet nie ingeruje w nasz system hormonalny. To jest właśnie w nim najpiękniejsze. O ile będziesz go stosować zgodnie z zaleceniami na opakowaniu, odczujesz jego pewne i skuteczne działanie, nie narażając się przy tym na ryzyko nieprzyjemnych powikłań. DAA kupisz w sklepach dla sportowców. Firma Swanson słynie z rzeczy najbardziej wysokich jakosciowo i naturalnych. Jeżeli nie jesteś co do niego przekonany, na internecie roi się od artykułów opisujących to zagadnienie. Istnieje też kontrowersyjny „pomocnik” w naturalnej syntezie testosteronu, a mianowicie tribulus. Przeczytałem już wystarczająco dużo raportów naukowych, by wiedzieć, że ta roślina nie działa. Ktokolwiek więc sięgał po tribulusa, mógł odczuć działanie placebo, lub nie odczuć kompletnie nic. Nie sięgaj po trefne specyfiki. DAA da ci pewność. Jest stosunkowo tanie, ale lepiej nabyć ciut droższe i od pewniejszego producenta, niż brać coś, co ma cenę mąki.

wygladaj jak dominator
wygladaj jak dominator

Wyglądaj jak dominator
Badacze odkryli ciekawe zjawisko w stadach goryli: Samiec alfa przyjmował określone pozycje, które sprawiały, że wyglądał na lidera. Po jego śmierci inna małpa, która zaczęła praktykować przyjmowanie tych pozycji, stawała się znacznie bardziej władcza i zajmowała pozycję dowódcy stada. Pomiary poziomu testosteronu w krwi naczelnych udowodniły, że samiec, który kiedyś był zniewieściały, po zajęciu pozycji lidera miał najwyższy poziom testosteronu w grupie. Co ciekawe, tak samo sprawa ma się w przypadku ludzi. Jeżeli czujesz się liderem, wygrywasz i zachowujesz się, po prostu, jak na męskiego faceta przystało, masz więcej „teścia” w żyłach, a to daje ci lepsze erekcje. Nie możesz więc narzekać, dawać sobą pomiatać i siedzieć przed telewizorem. Myśl o sobie jak o dominatorze. Co więcej, zacznij przyjmować postawy dominujące. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła „mowa ciała postawa dominująca” dowiesz się, jak one wyglądają. Nawet kilka minut poświęconych na przyjęcie tej pozycji wywoła reakcję zwrotną w mózgu, dzięki czemu naturalnie i pewnie zaczniesz mieć skłonności do bycia samcem alfa. A samiec alfa nie narzeka na kłopoty ze wzwodem, tylko podejmuje kroki, by je zażegnać! Powodzenia!

Powodzenia!
Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here